Kurşun Hurda Alımı

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun hurda; mavi ve gri karışı rengine sahip metal malzemelerdir. En fazla geri dönüşümü yapılabilen malzemeler kurşun hurdalardır. Genelde denizcilik sektöründe alınmaktadır. Bunu nedeni özelliğin de korozyon direncinin bulunmasıdır. Son dönemde kurşunun geri dönüşümü bir hayli yüksek düzeydedir. Her gün onlarca kurşun bakır geri dönüşüme hazır hala getirilmektedir. Bu çevre ve insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Atık olan kurşun hurdaların sağlığı kötü yönde etkilediğini biliyor muydunuz? Bu sebeple kurşun hurdalarınızı mutlaka elinizden çıkarmanız gerekmektedir.

Firmamız hurdalarınızı değerinde alıp sizlere en iyi hizmeti her zaman sunmaktadır. Fiyat teklimizde bulunduktan sora sizin de bize olan güveniniz artacak ve artık sürekli alım satım işlemlerini birlikte yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Bu yazımızda kurşun hurda nedir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. Şimdi ise kurşun hurda satarken dikkat edilmesi gerekenler konusundan bahsedip sizleri aydınlatmaya çalışacağız. Kurşun hurda fiyatları 2022 Kurşun hurda satarken dikkat edilmesi gereken maddeler bulunmaktadır.

Şimdi sizlere kurşun hurdası satarken dikkat edilmesi gereken maddelerden bahsedeceğiz. İşte kurşun hurdası satarken dikkat edilmesi gerekene maddeler şu şekildedir. Kurşun hurdalarınızı satarken yüksek fiyat teklif eden hurdacılar ile anlaşma sağlamanız gerekir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetinin bulunması gerekmektedir. Bu sayede hurda eşyalarınızın fiyatını kolay bir şekilde siz hiçbir zahmette bulunmadan öğreneceksiniz. Firmanın hurda kurşunu geri dönüşüme gönderdiğinden emin olmanız gerekmektedir Ekipte bulunan kişilerin işi bilir ve profesyonel olmaları gerekmektedir

Firmamız bu saydığımız maddelerin hepsine uymaktadır. Sizlere en yüksek teklifi vermekteyiz. Bu sebeple bizden fiyat almadan kurşun hurdalarınızı başkalarına vermeyin. Ücretsiz ekspertizimiz sayesinde hurdalarınızın fiyatını kısa bir süre içerişinde öğreneceksiniz.

Bizi arayıp adresinizi verdikten sonra ekiplerimizde bulunan kişiler adresinize gelip fiyat bilgilendirmesi yapacaklardır. Firmamız güvenilir bir firmadır ve sizden aldığımız hurdaları kesinlikle geri dönüşüm için kullandığımıza emin olmalısınız kurşun hurda fiyatları listesi   Sizin de hurda kurşunlarınız var ve verecek yer arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeni gerekmektedir. Bize ulaştığınızda ekiplerimiz hemen yola çıkacak ve 15 dakika içerisinde adresinize geleceklerdir. Ücretlerimiz nakit bir şekilde gerçekleşmektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise orada ekiplerimiz size ücreti teslim edeceklerdir.

Hızlı iletişim
  • 0 (506) 3350774
  • 05453746162
  • iletisim@onuraypekmetal.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim