Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum, diğer metallere göre kısa sürede yıpranmayan ve uzun ömre sahip bir metaldir. Sürekli geri dönüştürülebilir bir yapıya sahiptir. Alüminyum hurdasının geri dönüştürülmesi, yeni alüminyum üretmekten daha az enerji gerektirir. Bu da geri dönüşüme olumlu yönde etki etmekte ve cazip gelmektedir.
Alüminyumun kullanım alanları oldukça geniş yer tutar. Yeniden alüminyum üretmek geri dönüştürmeye göre fazla maliyet oluşturur. Alüminyum hurdasının geri dönüştürülmesi bu açıdan ülke ekonomisine olumlu yönde fayda sağlamaktadır..

Hurda demir alımı

 geri dönüşüme her malzeme gibi Demirde yemektedir burada söktürüyor Demir hurdaları işlemekte Bu sayede ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunmaktadır Hurda sektöründe en büyük ilerleme Sanayi bölgelerinde gerçekleşiyor Bu doğrultuda ağı Ankara bölgesinde faaliyet gösteren Onur aypek Metal hurda alım satımı hurda demir demir hurdası Drop Extra bir grup 2 grup ve talaş olmak üzere hurda demir alımı hurda demir fiyatları Demir talaşı torna ve seansı makinede işlenmesi yüzeylerinin savaşları fabrika sökümünden ortaya çıkan Demirler metal fabrikalarının işlediği demirler metal makinelerin hurdalarının oğlum ona yapmaktadır.

 

Hurda demir fiyatları

     geri dönüşen her malzeme maddi olarak bir değer taşır .Yanlış bu değer hurda demirin kullanım niteliğine kullanım aralığı yeniden işlenmeye niteliğine göre değişiklikler göstermektedir Onur Aytek Metal olarak hurdanın  niteliğine göre  fiyat vermekteyiz.

 Örneğin   bakır madeni metalleri hurda bakır alımı  ile fabrika sökümünden elde edilen Demir  hurdalarının  fiyat niteliği  birbirinden farklıdır.  Onur Aypek Metal olarak Demir hurdası alımında en uygun alım fiyat garantisini vermekteyiz .

Yıkım sahasından çıkan Demir hurdaları

    Kentsel dönüşüm alanlarında yıkılan inşaatlardan ve Fabrikalardan çok miktarda demir hurdası çıkmaktadır bu hurdaların yeniden ekonomiye kazandırılması için Onur Aypek Metal  olarak bir daha hurda demirlerin alımı alınan demirlerin yeniden ekonomiye kazandırılması için bizi arayıp fabrika hurdası bina yıkım hurdası için fiyat bilgisi alabilirsiniz

Hızlı iletişim
  • 0 (506) 3350774
  • 05453746162
  • iletisim@onuraypekmetal.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim